
Модерен прожектор черен 2-светлина - Master 111
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
| Покритие на повърхността на прожектора | Мед |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Аксесоари за полилей |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Стил | Други |
| Series | CHARGING CABLE Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност


Индустриални
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, бронз
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни, за вграждане, бронз
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, метал
В наличност
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка