
Плафон БЕРЛИН, черен/сив, 1xE27
Метал
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Keter Lighting, който имаме на склад на цена 111.16 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цвят | Зелен |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | IGNIA Keter Lighting |
| Производител | Keter Lighting |

Метал

Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Метал, 230V, атипичен

Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, дистанционно управление
В наличност

Стъкло
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Метал, кръгъл, единичен
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка