
Globo 54357-1B - Стенен спот INDIANA 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 216.25 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Series | NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead, NEWBURY Elstead |
| Производител | Elstead |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стъкло, пластмаса
В наличност
Рустик, LED лампи, Провинциални
В наличност

Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Ретро, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
