
Rabalux 3210 - Спот за баня ANTOINE 3xE14/40W/230V IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 291.25 и с гаранция от 3 години.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Series | AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead, AUSTEN Elstead |
| Производител | Elstead |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка

Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Осветление на тавана
В наличност
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка


С IP44
В наличностБезплатна доставка

Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Осветление на тавана
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Метал
В наличност


Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
