
Смарт подова лампа черна с димно стъкло, вкл. Wifi ST64 - Qara
Стъкло
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 105.90 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line, BOW Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ретро
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, рустик
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


