
Globo 56135-6S - LED Лампион RIHA 6xG9/3W/230V месинг
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Jupiter, който имаме на склад на цена 99.90 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter, TAIDA Jupiter |
| Производител | Jupiter |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ретро
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, метал, рустик
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ретро, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
