
Globo 28084 - LED RGB настолна лампа COSMO LED/6W/5V космонавт бяла
История на цените
- 29.04.2026 г. - 43,41 € / 84,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 43,41 € / 84,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна RGB настолна лампа, Подходяща за детски стаи, работни кабинети или кътчета за отдих, където искате стилен нощен или декоративен светлинен ефект. RGB с възможност за фиксиране на един цвят чрез бутон (цветни ефекти) Захранване чрез USB кабел, включен в комплекта.
Спецификации
| Светлини с rgb | Да |
|---|---|
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Настолна лампа |
| Функция | RGB/ Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | COSMO Globo |
| Производител | Globo |
Подобни продукти


Слънчева LED светлинна верига, подходяща за използване на открито, с дължина 2,7 м Festival - Star Trading
Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
Rabalux 76028 - LED Лава лампа LAVASTIC LED/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
Kомплект кабели Cord Set Pro – UMAGE
Метал, стоящи

Сива уплътнителна лента - Wenko
LED ленти, пластмаса, стена
В наличност
Черна LED лава лампа (височина 39,5 cm) Etna – Reality
Стъкло, стоящи

Стъклен репелент срещу оси 2 бр. – Maximex
Стъкло, стоящи
В наличност
Светлинна верига на батерии с дължина 210 cm, 8 броя крушки Halloween – Star Trading
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Globo 33706-10 - LED RGB Декоративни лампички 10xLED/0,06W/3,2V IP44
В наличност
Светодиодна светлинна декорация с имитация на пламък, широчина 15 см Fireplace - Star Trading
В електрически контакт, стоящи, ECOlogic
В наличност
Външна LED светлинна верига, дължина 5,7 м Hooky - Star Trading
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Кафява светлинна декорация с USB Booklight – Gingko
В електрически контакт, стоящи
В наличност
LED настолна лампа със стъклен абажур (височина 18 cm) Dooley – Reality
Стъкло, стоящи
В наличност
WiZ - LED RGBIC димируема лента 10m LED/21W/230V 2700-6500K Wi-Fi
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност
Комплект от 3 външни слънчеви LED светлинни декорации, височина 83 см Bubbly - Star Trading
Соларен източник, стоящи
В наличност
LED свещ (височина 5 cm) Lia – Sirius
Стъкло, метал, стоящи
В наличност
Rabalux 7011 - Лава лампа G45 LOLLIPOP 2 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
Светлинна декорация с USB в естествен цвят Accordion – Gingko
В наличност
LED лента TRAMO LED/500W/24V 50m 3000K
LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка
Зелена настолна лампа Glitter - Leitmotiv
Стоящи
В наличност
LED светлинна верига , дължина 2,1 м Dew Drop Flower - Star Trading
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Черна светлинна декорация с USB ø 4,5 cm Lemelia – Gingko
Стъкло, стоящи
В наличност
Комплект от 10 LED свещи с дистанционно управление Вал, височина 13,5 cm - Star Trading
Пластмаса, стоящи
В наличност
LED светлинна верига , дължина 3,6 м Glow - Star Trading
Стъкло, ECOlogic
В наличност
LED преносимо външно осветително тяло със соларен панел/с USB ø 12 cm Soft Spot – Rosendahl
Соларен източник, стоящи

Тъмнокафява светлинна декорация с USB Velvet Accordion – Gingko
В наличност
Черна LED верига с форма на крушка Крушка, 10 светлини, дължина 2,2 м - DecoKing
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Тъмнокафява/в тъмно естествен цвят светлинна декорация с USB ø 12 cm Stellar Ocean – Gingko
Дърво, стоящи, светлини с RGB

Бяла/тюркоазена преносима светлинна декорация с USB ø 8 cm Twist – Gingko
Стоящи

Черна стенна светлинна декорация за контакт ø 60 cm Duke – Reality
Пластмаса, в електрически контакт, стена

Външна LED светлинна верига, дължина 4 м Circus - Star Trading
Стена, Струнни светлини
В наличност
Светлинна верига с 500 броя крушки,. дължина 300 cm Knirke – Sirius
Стена, Струнни светлини
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 65x161 см бежов
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност