
Philips -LED RGBW Димируем удължителен външен гирлянд Hue FESTAVIA 10xLED 7m IP65
В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Необичаен интериорен аксесоар и релаксираща гледка. Лампата излъчва приглушена светлина, която може да се използва за създаване на атмосфера или като допълнително осветление за компютър и др. Включва ключ на кабела и крушка.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 25 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 34 lm |
| Тип | Настолна лампа |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Стил | Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W |
| Series | LAVASTIC Rabalux, MINKA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
230V, стоящи
В наличност
Светлини с RGB
В наличност
Метал, стоящи

Стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло, стоящи

LED ленти, пластмаса, стена
В наличност
Стоящи
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, стена


Соларен източник, стоящи


Стъкло, стоящи
В наличност
В електрически контакт, стоящи, ECOlogic
В наличност
Стоящи
В наличност
Хартия, дърво, стоящи

Стоящи
В наличност

Стоящи
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло, метал, стоящи
В наличност
Пластмаса, стоящи
В наличност
Стъкло, стоящи
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стъкло, ECOlogic
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
Стоящи, ECOlogic
В наличност
230V, стоящи
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност

LED ленти, в електрически контакт, дърво

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност