Продукти, които може да харесате
LED Димируема детска малка нощна лампа с будилник ROBOT LED/1W/5V 1200 mAh
История на цените
- 31.05.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Описание на продукта
Този симпатичен робот не е просто практична лампа и будилник, а и отличен декоративен елемент. Перфектен за детската стая, студентското помещение или дори за стаята на възрастен фен на технологиите. Вградени хронометър и обратно броене. Избор на мелодия и сила на звука на будилника. Автоматично изключване на дисплея след 20 секунди. Регулируема яркост на дисплея. Вградена батерия: 1x 18650 Li-ion 1200 mAh. Време на работа с едно зареждане: до 10 дни. Минимален живот: 800 цикъла на зареждане. Зареждане през USB-C порт (кабел с дължина 1 м е включен в комплекта). Зарядното не е включено в комплекта - препоръчва се: 5V DC, 1A. Настройка на времето (година, месец, ден, 12/24-часов режим). 3 независими будилника с избор на активни дни (например само през работната седмица). Режим отлагане - до 3 повторения на всеки 5 минути. Обратно броене (1 - 60 минути) с краен алармен сигнал. Хронометър с възможност за пауза и нулиране. Регулируемо време на осветление (1 - 60 минути). Възможност за предварително изключване чрез сензорно бутонче. Идеален за заспиване или като меко нощно осветление.
Спецификации
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Жавот на батерията | 240 h |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Настолна лампа/Нощна лампа/Будилник |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W |
| Series | BEAR Polux, ANIMAL Polux, SILICONE KIDS Baterie centrum |
| Производител | Polux |
Препоръчва се

LED детски плафониер OXFORD 5xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детски пендел ASTRONAUT 1xE27/60W/230V Ø 15 см златист/бежов
Детски полилеи
В наличност
LED RGBW Димируем детски лампа LED/1W/5V USB 1200 mAh капибара
Нощни лампи
В наличност
ONLI - Детски полилей за повърхностен монтаж BUTTERFLY 3xE14/6W/230V
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Детски полилей с кабел PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm розов
Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Dalber 54542 - Детски полилей LITTLE CROCODILE 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детска висяща лампа бежов балон с горещ въздух - Air Balloon
В наличност
Dalber 54602 - Детски полилей LITTLE LION 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност




























































