
Светлосиньо единично спално бельо от памук Renforcé 140x200 cm Elena – Mijolnir
140×200 cм, памук, единично легло, цветя
39,98 € / 78,19 лв.

Розово единично спално бельо от памук Renforcé 140x200 cm Elena – Mijolnir
140×200 cм, за момичета, в детско легло, класически
38,24 € / 74,79 лв.

Сиво единично спално бельо от памук Renforcé 140x200 cm Elena – Mijolnir
Памук, единично легло
38,24 € / 74,79 лв.
Светлосиньо единично спално бельо от памук Renforcé 140x200 cm Elena – Mijolnir
Размери 140×200 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 5.02.2026 г. - 47,04 € / 92 лв.
- 30.01.2026 г. - 34,1 € / 66,69 лв.
- 23.01.2026 г. - 34,2 € / 66,89 лв.
- 16.01.2026 г. - 34,3 € / 67,08 лв.
- 28.11.2025 г. - 37,63 € / 73,6 лв.
- 14.11.2025 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 7.11.2025 г. - 42,33 € / 82,79 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосиньо единично спално бельо от памук Renforcé 140x200 cm Elena – Mijolnir
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Материал | Памук |
|---|---|
| Вид спално бельо | Единично легло |
| Теми | Цветя |
| Цвят | Син |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Памук Renforcé |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 1.74 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 60x60 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Elena |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | На цветя |
| Дизайн | Романтичен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 125 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Mijolnir |
Подобни продукти

Зелено двойно спално бельо от микросатен 200x200 cm Basic – Bonami Essentials
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Светлосиньо единично удължено спално бельо от дамаск 140x220 cm Noble – Södahl
140×220 cм, единично легло, дамаск
В наличност
Бяло/розово двойно удължено спално бельо от памук Renforcé 240x220 cm Breeze Floral – Mila Home Luxury
220×240 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бяло сиво двойно удължено спално бельо от памук Renforcé с включен долен чаршаф 4 части 200x220 cm – Mila Home
200×220 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бяло/зелено единично спално бельо от памук перкал 135x200 cm Wild Flowers – Bianca
135×200 cм, памук, единично легло
В наличност
Сиво единично крепирано спално бельо 140x200 cm Gray Stripes – B.E.S.
140×200 cм, единично легло, креп
В наличност
Сиво единично крепирано спално бельо 140x200 cm Honey Comb – B.E.S.
140×200 cм, едноцветни
В наличност
Бежово и бяло памучно спално бельо за двойно легло 200x200 cm Shadow Leaves - Bianca
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Синьо двойно удължено крепово спално бельо 230x220 cm Seersucker – Catherine Lansfield
Двойно легло, креп
В наличност
Бяло/сиво спално бельо за двойно легло 200x200 cm Hook - Mijolnir
Двойно легло, френски, цип
В наличност
ЛУКСОЗНО СПАЛНО БЕЛЬО ОТ 100% "STONEWASHED" ПАМУК "ГАРДЕНИЯ" (BAHAR TEXTILE)
Памук, лен

Бяло памучно единично спално бельо 135x200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло, фланел
В наличност
Зелено единично спално бельо от жакард 140x200 cm Boston – My House
140×200 cм, единично легло, едноцветни
В наличност
Бяло/зелено двойно удължено памучно спално бельо 240x220 cm Lolita – douceur d'intérieur
220×240 cм, памук, двойно легло

Бяло двойно /удължено 3 части памучно спално бельо 240x220 cm Meline – douceur d'intérieur
220×240 cм, памук, двойно легло
В наличност
Зелено единично крепирано спално бельо 140x200 cm Green Flowers – B.E.S.
140×200 cм, единично легло, креп
В наличност
Бежово двойно удължено памучно спално бельо 240x220 cm Santana – douceur d'intérieur
220×240 cм, памук, двойно легло

Ленена ватирана покривка за легло в естествен цвят 220x230 cm Melange – Linen Tales
220×230 cм, лен
Безплатна доставка
Бежово памучно спално бельо от сатен за единично легло 140x200 cm Lilyum - Mijolnir
140×200 cм, памучен сатен, памук

Бяло/бежово двойно удължено памучно спално бельо 240x220 cm Natacha – douceur d'intérieur
220×240 cм, памук, двойно легло
В наличност
Спално бельо от синтетичен памук с пролетни цветя – бяло 2 части: 1 бр. 140x200 + 1 бр. 70x80
140×200 cм, памук, 100% полиестер
В наличност
Бяло-теракотено единично крепирано спално бельо 140x200 cm Caraway – B.E.S.
140×200 cм, единично легло, креп
В наличност
Едноцветно спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10338
Едноцветни
В наличностБезплатна доставка
Бяло-сиво двойно спално бельо 200x200 cm Cove Stripe – Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Розово и бяло единично спално бельо 135x200 cm Songbird - Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло, цветя
В наличност
Бяло спално бельо за двойно легло 200x200 cm Emilia - Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Двулицево спално бельо MarketVarna, 4 части - Модел V10617
В наличностБезплатна доставка
Двойно 3 части спално бельо 200x200 cm Meadowsweet Floral – Catherine Lansfield
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Жълто сиво двойно удължено спално бельо от памук Renforcé с включен долен чаршаф 4 части 200x220 cm – Mila Home
200×220 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бяло/бежово двойно памучно спално бельо 200x200 cm Cadria – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бяло-зелено двойно удължено спално бельо от памучен сатен 200x220 cm Adiwanya – Descanso
200×220 cм, памучен сатен, памук
В наличност
Бежово двойно муселиново спално бельо 200x200 cm Plain Muslin – Butter Kings
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност




