










Размери 170×240 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Този килим Lorena Canals е вдъхновен от пейзажа на обработените полета. Той съчетава памучна тъкан с фин къс вълнен косъм, което създава очарователен контраст. Всеки килим се предлага с памучна торбичка и нехлъзгава подложка за безопасна и удобна употреба.
| Ширина: | 170 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 240 cм |
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Плътност | 2 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.4 kg |
| Дължина | 240 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Fields |
| Модел | Структуриран/на раета/геометричен |
| Качество | Premium |
| Характеристики | Подходящ за пране/ръчно изработен |
| Грижа | Може да се пере в пералня/пране на 30 градуса/не гладете/почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Lorena Canals |

200×280 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
194×290 cм, скандинавски, модерни

60×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

160×230 cм, скандинавски, килими за дома

85×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
200×290 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова

200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

⌀ 250 cм, скандинавски, килими за дома

85×160 cм, скандинавски, синтетични
Безплатна доставка

⌀ 150 cм, ориенталски, модерни
В наличност
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, модерни, естествен
В наличност
240×340 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×290 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова

Килими за дома, къс косъм

Скандинавски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

85×160 cм, скандинавски, естествен
Безплатна доставка
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, кръгла, естествен

Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
В наличност
60×85 cм, скандинавски, синтетични

200×300 cм, скандинавски, модерни
В наличност
80×250 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност