




Размери 180×60×30 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Разстояние между рафтовете: 36 см. Размери на чекмеджетата: 50 x 24 x 10 cm.
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 30 cм |
| Височина: | 180 cм |
| Декор | Дъб |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 7 cm |
| Капацитет на тежестта | 40 kg |
| Тегло | 21 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Серия | Urban |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Индустриален/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/с крачета/с чекмеджета |
| Материал на краката | Метал |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | Метал/МДФ |
| Цвят | Черен/естествен |
| Material | Метал/МДФ |
| Производител | Casa Selección |

90×60×46 cм, метал, модерни
В наличност
Гланц, прави шкафове, скандинавски
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
Мат, от дъб, прави шкафове
Безплатна доставка
84×42×32 cм, метал, мат
В наличност
151×158×29 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
80×40×40 cм, мат, от дъб


Метал, мат, прави шкафове
Безплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски

175×58×35 cм, модерни, от дъб
В наличност
87×70×30 cм, мат, от дъб
В наличност
186×90×30 cм, модерни, от дъб

160×86×30 cм, от дъб, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
77×41×21 cм, мат, прави шкафове
В наличност
152×80×29 cм, модерни, от дъб
Безплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
159×70×34 cм, модерни
Безплатна доставка
175×87×30 cм, мат, от дъб
В наличност
179×140×39 cм, модерни

185×114×35 cм, индустриални, мат
В наличност
68×70×21 cм, модерни, мат
В наличност

70×30×30 cм, мат, прави шкафове

130×63×40 cм, модерни, мат
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
180×125×28 cм, рустик, мат

200×58×41 cм

180×218×34 cм, мат, от дъб

120×37×35 cм, индустриални, мат
В наличност
Мат, от дъб, прави шкафове

60×69×25 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Мат, от дъб, прави шкафове
Безплатна доставка
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност