
Прожектор в златист цвят 6,5x117 cm Gleam – Sollux
Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна, единичен
159 € / 310,98 лв.

Кафяво-сив метален прожектор 6,5x117 cm Gleam – Sollux
Повърхностни светлини, метал
157 € / 307,07 лв.

Кафяво-сив метален прожектор 6,5x45 cm Gleam – Sollux
Повърхностни светлини, метал
-6 %70,55 € / 137,98 лв.
75 € / 146,69 лв.

Кафяво-сив метален прожектор 6,5x30 cm Gleam – Sollux
Повърхностни светлини, метал
52 € / 101,7 лв.
Прожектор в златист цвят 6,5x117 cm Gleam – Sollux
История на цените
- 26.05.2026 г. - 159 € / 310,98 лв.
- 20.05.2026 г. - 159 € / 310,98 лв.
- 19.04.2026 г. - 146,02 € / 285,59 лв.
- 19.03.2026 г. - 156 € / 305,11 лв.
- 14.02.2026 г. - 146,02 € / 285,59 лв.
- 5.02.2026 г. - 199,4 € / 389,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 169,49 € / 331,49 лв.
- 16.01.2026 г. - 173,48 € / 339,3 лв.
- 28.11.2025 г. - 159,52 € / 311,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 169,49 € / 331,49 лв.
- 7.11.2025 г. - 179,46 € / 350,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Прожектор в златист цвят 6,5x117 cm Gleam – Sollux
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 10 W |
| Брой крушки | 6 бр. |
| Тип контакт | GU10 |
| Тегло | 2.8 kg |
| Дължина | 117 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Gleam |
| Дизайн | Модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Подобни продукти

Модерна таванна лампа розова 30 см със златен интериор - Drum
Модерни
В наличност
Таванна лампа бяла 33 см с LED и димер с дистанционно управление - Iene
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа златиста 41 см IP44 - Yuma
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна таванна лампа розова 40 см със златен интериор - Drum
Модерни
В наличност
Плафон ДЕФАНС, ø400, крем, абажур Шинц Крем, 1xE27

Таванна лампа бяла 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Таванна лампа от стомана 120 см с LED и дистанционно управление - Liv
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа бяла 120 см с LED - Liv
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Zuma Line C0574-01D-F7AA - Плафон ARCTURUS 1xG9/4W/230V златист
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа бяла с кадифен абажур 46 см 3 светлини - Luz
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Плафон РИЦ, абажур Шинц Крем

Brilagi - Плафон CLARE 3xE27/24W/230V Ø 40 см бежов
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа бяла с прозрачно стъкло - Puck
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа бяла с LED и димер с дистанционно управление - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Плафон МЕТРОПОЛ, абажур Шинц Крем
Модерни

плафон 50cm White app645-5C
Модерни, кухня
В наличност
Плафон МЕТРОПОЛ, абажур Шинц Лимон
Модерни

Globo 41594D2M - LED Димируем плафон DORO LED/24W/230V златист + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерна таванна лампа месинг IP44 4-светлина - Cederic
Стъкло, модерни
В наличност
плафон 40cm White APP643-4C
Модерни, индустриални
В наличност
Японски таванен абажур бял с текстилен абажур - Bida
Кръгъл
В наличност
Плафон ДЕФАНС, ø300, бял, абажур Шинц Бял, 1xE27

Модерен LED панел стомана 40 см с LED - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа от стомана 80 см с LED с дистанционно управление - Live
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа бяла с LED и димер - Rondas
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Плафон бял вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с Dip Switch - Keane
Модерни, LED лампи
В наличност
Ledvance - LED Плафониера ORBIS LONDON LED/36W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
плафон 30cm White app641-3c
Модерни, индустриални
В наличност
Brilagi - LED осветително тяло за баня със сензор VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Плафон triple white APP879-C 3x40cm
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна таванна лампа стомана с LED 80 см - Liv
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Лампа CLEO 3xE27/24W/230V Ø 40 см сива
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×22 cм
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Кошница за пикник – Orion











