
Черен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, триместен
534,12 € / 1044,65 лв.

Син кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, конвертируем, плат, триместен
542,81 € / 1061,64 лв.

Зелен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
542,81 € / 1061,64 лв.

Син кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, триместен
542,81 € / 1061,64 лв.

Тъмносин кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
547,16 € / 1070,15 лв.

Светлосив кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
542,81 € / 1061,64 лв.

Светлосив кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
542,81 € / 1061,64 лв.

Зелен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, триместен
542,81 € / 1061,64 лв.
Син кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
Размери 93×216×104 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 20.02.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 15.02.2026 г. - 510,88 € / 999,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 9.02.2026 г. - 638,6 € / 1248,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 16.01.2026 г. - 555,58 € / 1086,62 лв.
- 28.11.2025 г. - 510,88 € / 999,19 лв.
- 14.11.2025 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 7.11.2025 г. - 574,74 € / 1124,09 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Син кадифен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
Размери
| Ширина: | 216 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 104 cм |
| Височина: | 93 cм |
Спецификации
| Функция на диваните | Конвертируеми |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Син |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 13 cm |
| Височина на подлакътниците | 51 cm |
| Височина на облегалката | 52 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 195 cm |
| Дълбочина на седалката | 55 cm |
| Височина на седалката | 41 cm |
| Височина на крачетата | 9.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 250 kg |
| Тегло | 66 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 110x194 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Selene |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение/сгъваем |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Тъмно дърво |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 75% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Kronos 09 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Производител | ELTAP |
Подобни продукти

Тъмносин диван 208 cm Vanda - Mazzini Sofas
Скандинавски, плат, ниска

Тъмносин кадифен диван 222 cm Kendal - Micadoni Home
79×222×103 cм, модерни, ретро

Двуместен диван Chesterfield Queen в цвят петрол, 175/92/92 см
Двуместен

Кралско син триместен разтегателен диван с кадифена тапицерия Cirrus - Windsor & Co Sofas
90×215×112 cм, модерни, конвертируем
В наличност
Тъмносин кадифен разтегателен диван с място за съхранение 247 cm Jodie – Micadoni
86×247×107 cм, с място за съхранение, конвертируем

Син кадифен разтегателен диван Santo - Milo Casa
96×225×100 cм, скандинавски, с място за съхранение

Тъмносин диван 250 cm Torino – Micadoni Home
83×250×103 cм, плат, ниска

Четириместен диван Midcentury в тъмносиньо кадифе, 244/93/66 см
Модерни, масивен, с възглавници

Променлив диван Petrol Blue Lean Raw - Karup Design
73×190×99 cм, скандинавски, конвертируем

Тъмносин кадифен диван 153 cm Adagio - Scandic
84×153×92 cм, модерни, с крачета

Триместен диван Chesterfield Queen в цвят петрол, 215/92/92 см
Триместен

Двуместен диван Chesterfield Queen в синьозелено, 175/92/92 см
Двуместен

Тюркоазен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 238 cm Kapua – Makamii
82×238×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Син светлосив кадифен разтегателен диван 130 cm Ario – ELTAP
85×130×103 cм, двуместен

Тюркоазен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 225 cm Hula – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, плат

Тюркоазен сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
Скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Тъмносин диван 250 cm Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×100 cм, плат, ниска

Диван Chesterfield Овал в синьозелено, четириместен 230х86х80 см

Кадифен диван в петролен цвят 200 cm Linz – Cosmopolitan Design
84×200×100 cм, модерни, двуместен

Тъмносин кадифен диван ляв ъгъл 264 cm Vanda – Mazzini Sofas
85×264×110 cм, плат, ниска

Триместен диван Chesterfield Queen в синьозелено, 215/92/92 см
Триместен

Тюркоаз разтегателен диван 225 cm Charming Charlie – Miuform
85×225×90 cм, скандинавски, конвертируем

Тъмносин диван 150 cm Aros – ELTAP
103×150×90 cм, двуместен, плат

Диван Chesterfield в светлосиво кадифе, триместен 203х86х80 см
Триместен

Двуместен диван Midcentury в черно кадифе, 180/93/66 см
Модерни, масивен, двуместен

Тъмносин кадифен модулен диван 240 cm Martina – Micadoni
75×240×106 cм, модерни, плат

Диван Chesterfield в светлосиньо кадифе, двуместен 150х86х80 см
Двуместен

Тъмносин диван 240 cm Matera - Cosmopolitan Design
Скандинавски, ниска

Син сив шенилов разтегателен диван 132 cm Neva – ELTAP
65×132×70 cм, конвертируем, двуместен

Тюркоазен разтегателен диван 204 cm Grab - Karup Design
93×204×90 cм, модерни, скандинавски

Тъмносин шенилов сгъваем/с място за съхранение диван 262 cm Tonale – Cosmopolitan Design
88×262×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Тъмносин разтегателен диван 196 cm Base – Karup Design
72×196×110 cм, модерни, скандинавски
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност




