


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно и бежово висящо осветително тяло с текстилен абажур ø 25 cm – Opviq lights
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Атипичен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 60 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 3.86 kg |
| Диаметър на абажура | 25 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Текстил |
| Цвят | Бежов/черен |
| Material | Пластмаса |
| Производител | Opviq lights |

Стъкло, метал, дърво

С димер, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност

Стъкло, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, индустриални, с димер
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка


Модерни, в кухнята, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Стъкло, с димер
В наличност

Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, LED лампи


Индустриални
В наличност
Модерни, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
LED лампи

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност