
Плафон Reflektor Metal Gold APP708-5c
Метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цвят | Черен |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж/Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Форма | Кръгъл |
| Тип крушка | A60 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Бохо |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 9 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Series | CERIA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло, кухня
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни

Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Метал, кристал
В наличност
Кръгъл, ориенталски
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност


Модерни

Кухня
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни, индустриални
В наличност

Модерни
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални

LED лампи

LED лампи, дърво, индустриални
В наличност

LED лампи

Метал, хартия, модерни
В наличност
Метал

Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
