
Розовo-сив вълнен килим 160x240 cm Calvi rose – Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
-6 %414,6 € / 810,89 лв.
442 € / 864,48 лв.

Розовo-сив вълнен килим 240x340 cm Calvi rose – Agnella
240×340 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
-7 %903,53 € / 1767,15 лв.
967 € / 1891,29 лв.

Розовo-сив вълнен килим 200x300 cm Calvi rose – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен, къс косъм
-7 %612,35 € / 1197,65 лв.
655 € / 1281,07 лв.

Розовo-сив вълнен килим 133x180 cm Calvi rose – Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
-6 %266,84 € / 521,89 лв.
285 € / 557,41 лв.
Розовo-сив вълнен килим 240x340 cm Calvi rose – Agnella
Размери 240×340 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 903,53 € / 1767,15 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 19.04.2026 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 10.03.2026 г. - 967 € / 1891,29 лв.
- 5.03.2026 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 5.03.2026 г. - 903,55 € / 1767,19 лв.
- 24.02.2026 г. - 1062,98 € / 2079,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 16.02.2026 г. - 1062,98 € / 2079,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 27.01.2026 г. - 1062,98 € / 2079,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 20.01.2026 г. - 1062,98 € / 2079,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 924,79 € / 1808,73 лв.
- 27.12.2025 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 9.12.2025 г. - 1062,98 € / 2079,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 2.12.2025 г. - 1062,98 € / 2079,01 лв.
- 28.11.2025 г. - 850,38 € / 1663,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 903,53 € / 1767,15 лв.
- 7.11.2025 г. - 956,68 € / 1871,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Този килим, както и цялото портфолио на марката, въплъщава първокласно качество, прецизна изработка и внимателен подбор на материали. В този случай това е преждата, добита изключително от новозеландска вълна, избрана заради нейната неповторима мекота, издръжливост и способност да регулира влагата. Освен това финесът ѝ позволява създаването на килими с идеално детайлни шарки.
Размери
| Ширина: | 240 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 340 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Плътност | 1429 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 20.6 kg |
| Дължина | 340 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Isfahan |
| Дизайн | Модерен/романтичен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете със суха кърпа/почиствайте само мястото/само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта/памук/полиестер/латекс |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Сив/розов |
| Производител | Agnella |
Подобни продукти

Сиво-бежова ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Lira – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, ориенталски

Сиво-бежова ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Elva – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, ориенталски

Сив и кремав килим за открито и закрито 70x140 cm Otto Clay – Pappelina
70×140 cм, скандинавски, естествен
В наличност
Светлосив килим 200x300 cm Simp – FD
200×300 cм, ретро, килими за дома

Сиво-бежов килим подходящ за пране 194x290 cm Graysen – Flair Rugs
194×290 cм, килими за дома, къс косъм

Кремав килим 80x150 cm Sensation – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в светлосив и кремав цвят 133x190 cm Flora – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сиво-бежов килим подходящ за пране 194x290 cm Connely – Flair Rugs
194×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлосива пътека за открито и закрито 70x150 cm Viggo Warm Grey – Pappelina
70×150 cм, пътеки, скандинавски

Сив вълнен килим , 120 x 170 cm Zen Garden - Flair Rugs
120×170 cм, естествен, среден косъм
В наличност
Кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 90x130 cm Cuisine Natural – Lorena Canals
Модерни, килими за дома, естествен

Светлокафяв килим 200x290 cm Horizon – Asiatic Carpets
200×290 cм, модерни, килими за дома

Кремав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Loxley – Asiatic Carpets
120×170 cм, скандинавски, килими за дома

Бежов килим 200x290 cm Valley - Asiatic Carpets
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Килим в сребристо-розово 170x120 cm Aurora - Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, синтетични

Кремава пътека подходяща за пране 60x230 cm Teo Traditional – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово 80x250 cm Duet Kona – NORTHRUGS
Пътеки, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Кремав килим 133x190 cm Esra Cobbled – Flair Rugs
133×190 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 90x130 cm Color Lines – Lorena Canals
90×130 cм, рустик, Провинциални
В наличност
Бежов килим 115x170 cm Oris – Universal
Килими за дома, къс косъм

Бежова пътека за открито и закрито 70x225 cm Ada Dark Linen – Pappelina
70×225 cм, пътеки, модерни

Светлосив килим със смес от памук подходящ за пране 122x170 cm Whisper – Think Rugs
122×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив външен килим 230x66 cm Argento - Flair Rugs
66×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежова и кремава пътека за открито и закрито 70x200 cm Sten Light Nougat – Pappelina
70×200 cм, пътеки, скандинавски

Ръчно изработен памучен килим подходящ за пране в цвят жълта охра 140x200 cm Sweet Honey – Lorena Canals
140×200 cм, скандинавски, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Пътека за открито и закрито в цвят слонова кост и сиво 80x250 cm Duet Liora – NORTHRUGS
80×250 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав/в естествен цвят двустранен/ръчно изработен ютен килим 160x230 cm Jutta – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома

Кремав вълнен килим 133x180 cm Haze - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов вълнен килим 133x180 cm William - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Кремав килим 80x150 cm Snowy – Universal
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав килим 120x170 cm Damask Bronze – Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност








