Син детски стол от букле Rocky – Vipack
Размери 52×56×53 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 192,1 € / 375,71 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 192,1 € / 375,71 лв.
- 19.04.2026 г. - 192,1 € / 375,71 лв.
- 19.03.2026 г. - 202 € / 395,08 лв.
- 23.01.2026 г. - 192,1 € / 375,71 лв.
- 16.01.2026 г. - 196,62 € / 384,56 лв.
- 28.11.2025 г. - 181,61 € / 355,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 192,96 € / 377,4 лв.
- 7.11.2025 г. - 204,31 € / 399,6 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Син детски стол от букле Rocky – Vipack
Размери
| Ширина: | 56 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 53 cм |
| Височина: | 52 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Асортимент | Фотьойли |
| Цвят | Син |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Височина на облегалката | 28 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 36 cm |
| Дълбочина на седалката | 36 cm |
| Височина на седалката | 28 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 7.6 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Препоръчителна възраст | 3 - 9 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Местоположение | Интериор |
| Серия | Rocky |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Декор | Бук |
| Материал на конструкцията | Масив бук/ПДЧ/метал |
| Тапицерски материал | Букле |
| Производител | Vipack |
Подобни продукти

Син детски стол от букле Rocky – Vipack
66×60×64 cм, фотьойли, за момчета

Бежов детски диван от букле 89 cm Rocky – Vipack
52×89×53 cм, дивани
Безплатна доставка
Детско кресло за релакс в черно и сиво Mini Nido - Karup Design
60×75×80 cм, конвертируем

Комплект детски мебели 2 бр. Rocky – Vipack
52×53×89 cм, дивани, фотьойли
Безплатна доставка
Зелен детски пуф от букле и шенил Terrazzo Cloud – Wigiwama
25×56×46 cм, за момчета, текстил

Детско кресло за релакс в черно и сиво Mini Hippo - Karup Design
40×65×70 cм, фотьойли, конвертируем
Безплатна доставка
Детски пуф от рипсено кадифе в цвят мента – Wigiwama
Текстил

Детски сгъваем фотьойл с табуретка Dark Grey Mini Cube - Karup Design
40×60×68 cм

Зелен детски стол от букле и шенил Terrazzo Cloud – Wigiwama
55×65×80 cм, фотьойли, за момчета

Зелен детски стол от букле и шенил Terrazzo Moon – Wigiwama
55×65×80 cм, фотьойли, за момчета
Безплатна доставка
Кафяв детски фотьойл от плат букле Moouv – Artie
За момичета, за момчета

Детски стол от рипсено кадифе в цвят мента Flipster – Wigiwama
57×67×78 cм, фотьойли
В наличност
Детска градинска чанта за сядане със столче Mini Relax – Floriane Garden
45×30×30 cм, текстил
В наличност
Светлокафяв детски пуф от букле и шенил Terrazzo Chair – Wigiwama
50×70×80 cм, текстил

Светлокафяв детски диван от рипсено кадифе 132 cm Settee – Wigiwama
46×132×78 cм, за момчета
Безплатна доставка
Жълта детска пейка Moouv – Hanah Home
40×61×37 cм, за момичета, за момчета
Безплатна доставка
Сив детски стол – Roba
30×30×30 cм, за момчета

Бежов люлеещ се детски стол от букле Rocky – Vipack
101×76×110 cм, фотьойли, люлеещ се

Сива постелка за стол за хранене Miffy - Roba
42×59 cм
В наличност
Светлосиньо кадифе бебешки пуф Lil Sofa - Roba
Дивани, за момичета, за момчета
В наличност
Розова детска пейка – Deco Pleasure
50×60×30 cм, за момичета
В наличност
Светлосиво кадифено бебешко столче Lil Sofa - Roba
43×49×39 cм, за момчета

Design OUT™ Бежов външен диван Beige Hippo - Karup Design
Дивани, за момичета, за момчета

Диван Chesterfield в цвят розов жасмин, двуместен 150х86х80 см

Детска люлка – Meowbaby
157×72×72 cм

Розов детски фотьойл от плат букле Moylo – Artie
51×47×47 cм, фотьойли, за момичета
В наличност
Детски диван от светлосиво кадифе 70 см Lil Sofa - Roba
50×70×48 cм, за момичета, за момчета

Светлосиво кадифено бебешко столче Lil Sofa - Roba
50×44×48 cм, дивани, фотьойли

Светлосиньо кадифе бебешки пуф Lil Sofa - Roba
Дивани, за момичета, за момчета

Кафяво-сива детска пейка Woody – Roba
53×56×28 cм

Светлосиньо кадифе бебешки пуф Lil Sofa - Roba
Дивани, за момичета, за момчета
В наличност
Бял кадифен детски диван 75 cm Peppa Pig – Roba
54×75×47 cм, дивани, за момичета
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност







