
Кафява пътека 80x300 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
57,37 € / 112,21 лв.

Кафяв килим 120x170 cm Parma – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
49,55 € / 96,91 лв.

Лилава пътека 80x300 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
57,37 € / 112,21 лв.

Лилав килим 80x150 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
30,85 € / 60,34 лв.

Лилав килим 160x230 cm Parma – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
83,88 € / 164,06 лв.

Лилав килим 120x170 cm Parma – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
47,37 € / 92,65 лв.

Лилав килим 140x200 cm Parma – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
62,14 € / 121,54 лв.

Кафяв килим 160x230 cm Parma – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
79,53 € / 155,55 лв.

Кафяв килим 140x200 cm Parma – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
62,14 € / 121,54 лв.

Кафяв килим 80x150 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома, среден косъм
30,85 € / 60,34 лв.
Лилав килим 140x200 cm Parma – Ayyildiz Carpets
Размери 140×200 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 62,14 € / 121,54 лв.
- 19.03.2026 г. - 62,14 € / 121,54 лв.
- 16.01.2026 г. - 61 € / 119,31 лв.
- 10.01.2026 г. - 62 € / 121,26 лв.
- 30.12.2025 г. - 62,15 € / 121,55 лв.
- 9.12.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 62,15 € / 121,55 лв.
- 2.12.2025 г. - 73,11 € / 142,99 лв.
- 28.11.2025 г. - 58,49 € / 114,4 лв.
- 24.11.2025 г. - 62,15 € / 121,55 лв.
- 7.11.2025 г. - 60,69 € / 118,7 лв.
- 5.11.2025 г. - 62,88 € / 122,98 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Лилав килим 140x200 cm Parma – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Цвят | Лилав |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.32 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Parma |
| Модел | На раета/абстрактен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Лилав килим 200x290 cm Plus – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Релефен Килим Argentum червено цвете кремаво

Килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бял и черен килим, който може да се мие, 230x160 cm - Vitaus
160×230 cм, модерни, килими за дома

Тъмнолилава пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, модерни
В наличност
Синьо-жълт килим Lienzo, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килимче от кокосови влакна 25,5x75,5 cm - Esschert Design
В наличност
Килим подходящ за пране 160x230 cm Fiesta – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 150x240 cm Split Ombre Shaped – Flair Rugs
150×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Жълт/тъмносин килим подходящ за пране 160x230 cm Unique – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Жълто-син килим подходящ за пране 60x100 cm Colors of Joy – Vitaus
60×100 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим подходящ за пране петролен 80x150 cm Unique – Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Horecano - Битово каре - текстил 80x80см зелено (BV1796)

Черна синтетична пътека 60x180 cm – House Nordic
60×180 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Модерен шаги килим Twilight бяло-сребрист
Модерни

Миещ се килим в кремаво-кафяво 120x180 cm Oval - Vitaus
120×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в антрацитен цвят ø 160 cm Shard Charcoal – Flair Rugs
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Външен килим 133x190 cm Fancy – Universal
133×190 cм, къс косъм, на открито
В наличност
Бегач Ricci Foresta, 52 x 100 cm - Universal
52×100 cм, пътеки, модерни
В наличност
Кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Черна кожа 210x200 cm - Narma
200×210 cм, килими за дома, нетипични
Безплатна доставка
Син/златен килим 80x50 cm - Vitaus
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 120x180 cm Shuffle Shaped – Flair Rugs
120×180 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кафяв/кремав килим, подходящ за миене 50x80 cm - Vitaus
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синьо-златист килим подходящ за пране 160x230 cm Golden Leaves – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Universal Bianca Abstract, 120 x 170 cm
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син ръчно изработен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Romy – Asiatic Carpets
200×290 cм, модерни, килими за дома

Кафяв миещ се килим 200x80 cm - Vitaus
80×200 cм, пътеки, скандинавски

Ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Lattice Shaped – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, скандинавски

Лилав килим подходящ за пране 120x180 cm Purple Rain – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Зелен външен килим 120x170 cm Sunny – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Пътека подходяща за пране 80x200 cm Colors of Joy – Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност




