
Работна маса от декор от дъб 70x140 cm Nice – Woodman
75×70×140 cм, писане, мат, от дъб
475,15 € / 929,31 лв.

Работна маса от декор от дъб 70x140 cm Nice – Woodman
75×70×140 cм, писане, мат, от дъб
487,9 € / 954,25 лв.

Работна маса от декор от дъб 70x140 cm Nice – Woodman
75×70×140 cм, писане, мат, от дъб
625,39 € / 1223,16 лв.
Работна маса от декор от дъб 70x140 cm Nice – Woodman
Размери 75×70×140 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 487,9 € / 954,25 лв.
- 20.02.2026 г. - 487,9 € / 954,25 лв.
- 17.02.2026 г. - 574 € / 1122,65 лв.
- 14.02.2026 г. - 487,9 € / 954,25 лв.
- 5.02.2026 г. - 574 € / 1122,65 лв.
- 23.01.2026 г. - 487,9 € / 954,25 лв.
- 16.01.2026 г. - 604,52 € / 1182,34 лв.
- 25.11.2025 г. - 532,77 € / 1042,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 560,89 € / 1097,01 лв.
- 14.11.2025 г. - 590,54 € / 1155 лв.
- 7.11.2025 г. - 610,99 € / 1194,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 625,31 € / 1223 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Работна маса от декор от дъб 70x140 cm Nice – Woodman
Размери
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 140 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Дизайн | Скандинавски, Ретро |
| Видове бюра | Писане |
| Държава на произход | EE |
| Плътност | 2.3 cm |
| Височина на крачетата | 63 cm |
| Капацитет на тежестта | 40 kg |
| Тегло | 40 kg |
| Дължина | 140 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на дръжките | Метал |
| Характеристики | С чекмеджета |
| Други характеристики | Отвор за кабели |
| Тип бюро | Писалище |
| Серия | Nice |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Лак/фурнир |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на масата | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Производител | Woodman |
Подобни продукти

Регулируема ергономична маса Ergo – Leitz
65×60×80 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Писалище Bau - Woodman
75×70×70 cм, писане, мат
В наличност
Работна маса с бял плот 85x135 cm Luka - Ragaba
75×85×135 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса с бял плот 85x135 cm Luka - Ragaba
75×85×135 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Бяла стойка с работен плот и чекмедже Leno - Ragaba
183×49×79 cм, писане, мат

Работна маса от борова дървесина, дължина 140 cm Gava - Støraa
80×60×140 cм, писане, рустик
В наличностБезплатна доставка
Работна маса с дъбов плот 60x150 cm Sign - Tvilum
75×60×150 cм, писане, мат
В наличност
Работна маса с електрическо регулиране на височината с дъбов плот 80x160 cm Agenda – Germania
72×80×160 cм, писане, мат

Работна маса с дъбов плот 50x120 cm Emerald – Støraa
Писане, мат, от дъб
Безплатна доставка
Работна маса с регулируема височина 200x240 cm Agenda – Germania
75×200×240 cм, писане, модерни

Работна маса Sonnenblick - Woodman
Писане, мат

Бяла работна маса ASHME Ashme - Ragaba
75×56×110 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса с дъбов плот 48x159 cm Tango – TemaHome
76×48×159 cм, писане, мат

Работна маса с дъбов плот 50x120 cm Celine – Støraa
Писане, мат, от дъб
Безплатна доставка
Работна маса от дъб 50x100 cm Langley – Actona
75×50×100 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса 50x140 cm Anita – Støraa
Писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса 100x45 cm Century - Actona
74×45×100 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Бяла работна маса , дължина 85 cm Mimo - Ragaba
74×40×85 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Светлосиво писалище, дължина 105 cm Lillo - Ragaba
74×40×105 cм, писане, модерни
Безплатна доставка
Регулируема работна маса с електрическо регулиране на височината 80x120 cm Bedano – Germania
120×80×120 cм, писане, модерни

Работна маса с дъбов плот 50x115 cm Oxford - TemaHome
76×50×115 cм, писане, мат

Работна маса 49x115 cm Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
Писане, мат

Работна маса от дъб 145x81 cm Oslo - Tvilum
76×81×145 cм, писане, мат
В наличност
Бяло бюро с основа от ясенова дървесина, дължина 110 cm Luka - Ragaba
94×50×110 cм, писане, модерни
Безплатна доставка
Работна маса от дъб 57x120 cm Architect - Hübsch
Писане, мат, от дъб

Работна маса 50x120 cm Cassie – Støraa
79×50×120 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса с дъбов плот 50x120 cm Savona – Støraa
Писане, мат, от дъб
Безплатна доставка
Бяла маса за накланяне, монтирана на стена Brenta - Woodman
44×8×74 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Работна маса 110x50 cm Neptun - Actona
77×50×110 cм, писане, мат
В наличност
Работна маса St. James - Woodman
84×47×117 cм, писане, мат
Безплатна доставка
Работна маса с ясенов плот 49x99 cm Dante – Støraa
Писане, мат, от ясен
В наличност
Работна маса с дъбов плот 100x150 cm Sign - Tvilum
75×99×150 cм, писане, мат
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност





