Продукти, които може да харесате
Светлозелена кадифена модулна табуретка Lokua – Makamii
Размери 41×95×95 cм
-17 %394,4 €477 €
История на цените
- 29.04.2026 г. - 394,4 € / 771,38 лв.
- 19.04.2026 г. - 394,4 € / 771,38 лв.
- 19.03.2026 г. - 477 € / 932,93 лв.
- 20.02.2026 г. - 477,62 € / 934,14 лв.
- 15.02.2026 г. - 449,53 € / 879,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 477,62 € / 934,14 лв.
- 5.02.2026 г. - 561,91 € / 1099 лв.
- 16.01.2026 г. - 477 € / 932,93 лв.
- 28.11.2025 г. - 430 € / 841,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 430,51 € / 842 лв.
- 21.11.2025 г. - 453,52 € / 887,01 лв.
- 6.11.2025 г. - 477,55 € / 934,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
Описание на продукта
Добре е да знаете: Само подлакътниците могат да се регулират.
Размери
| Ширина: | 95 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 95 cм |
| Височина: | 41 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Крака на табуретка | Без крачета |
| Цвят | Зелен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 20 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Lokua |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 50000 martindale |
| Тапицерия | Bluvel 77 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Производител | Makamii |
Препоръчва се

68 €
133 лв.
Табуретка от бял плат букле Milford - House Nordic
41×38×38 cм, скандинавски, плат
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Кожен пуф CORE черен
Пуфове, модерни, с крачета
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

126,29 €
247 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
28,12 €
55 лв.
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
35,28 €
69 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
11,76 €
23 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

7,66 €
14,98 лв.
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
22,5 €
44,01 лв.
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
66,97 €
130,98 лв.
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

38,86 €
76 лв.
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
16,36 €
32 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
30,68 €
60 лв.
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
68,51 €
133,99 лв.
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
82,32 €
161 лв.
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
52 €
101,7 лв.
Стоманен разширяем прът за завеси 107 - 305 cm Bellwood – Umbra
Метал
В наличност
52,66 €
102,99 лв.
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
34,77 €
68 лв.
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
23,52 €
46 лв.
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
60 €
117,35 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
59,82 €
117 лв.















































