




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Каската Bellwood може да се регулира на дължина от 107 до 305 см с помощта на телескопични пръти. Това го прави изключително гъвкав и подходящ за прозорци с широчина от 86 до 284 см. Стоманеният прът е с диаметър 2,5 см и може да поддържа завеси или пердета с тегло до 10 кг. Добре е да знаете: всичко необходимо за безпроблемен монтаж е включено в опаковката, т.е. прът, стенни скоби и крайни капачки.
| Материал за тапицерии | Метал |
|---|---|
| Тип корниз | Разширяем |
| Диаметър на шината | 2.5 cm |
| Държава на произход | CN |
| Допълнителен материал | Сърво |
| Специфичен материал | Стомана |
| Материал | Метал |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 1.166 kg |
| Минимална дължина | 107 cm |
| Максимална дължина | 305 cm |
| Серия | Bellwood |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Система за окачване | Пирони/винтове |
| Части за окачване | Да |
| Цвят | Матово черно |
| Material | Метал |
| Производител | Umbra |
Отзиви на потребителите
Изглежда точно както на снимката, много хубав и качествен продукт, добре опакован за транспортиране.
Всичко отговаря на описанието.

Метал
В наличност
Метал
В наличност

Метал
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност