Стоманен разтегателен корниз 168 - 305 cm Cappa - Umbra
-51 %Виж история на цените
47 €96 €
91,92 лв.187,76 лв.
Най-добра цена за последните 30 дни: 43,89 € / 85,84 лв.
НаличностВ наличност
Доставка от 3,19 € / 6,24 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 365 дни
История на цените
- 11.05.2026 г. - 47 € / 91,92 лв.
- 8.05.2026 г. - 47 € / 91,92 лв.
- 19.04.2026 г. - 43,89 € / 85,84 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стоманен разтегателен корниз 168 - 305 cm Cappa - Umbra
Спецификации
| Материал за тапицерии | Метал |
|---|---|
| Тип корниз | Разширяем |
| Диаметър на шината | 2.5 cm |
| Държава на произход | VN |
| Допълнителен материал | ABS |
| Специфичен материал | Стомана |
| Материал | Метал |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 1.039 kg |
| Минимална дължина | 168 cm |
| Максимална дължина | 305 cm |
| Серия | Cappa |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Система за окачване | Пирони/винтове |
| Части за окачване | Да |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Umbra |
Подобни продукти

57 €
111,48 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 168 - 305 cm Cappa - Umbra
Метал
В наличност
60 €
117,35 лв.
Стоманен разтегателен корниз 107 - 305 cm Ringlet - Umbra
Метал
В наличност
60 €
117,35 лв.
Стоманен разтегателен корниз 107 - 305 cm Midnight - Umbra
Метал
В наличност
39,5 €
77,26 лв.
Стоманен разтегателен парапет 122 - 224 см Twilight - Umbra
Метал
В наличност
42 €
82,14 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
18,9 €
36,97 лв.
Метален разширяем прът за завеси 120 - 210 cm Ovalon – douceur d'intérieur
Метал
В наличност
52 €
101,7 лв.
Стоманен разширяем прът за завеси 107 - 305 cm Bellwood – Umbra
Метал
В наличност
63 €
123,22 лв.
Метален разтегателен корниз 122 - 211 см - Casa Selección
Най-добрите продукти от Bonami

33,9 €36,9 €
66,3 лв.72,17 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
15,5 €16,9 €
30,32 лв.33,05 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
11,4 €12,4 €
22,3 лв.24,25 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43 €
84,1 лв.
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

48 €
93,88 лв.
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
55 €
107,57 лв.
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
32,4 €35,9 €
63,37 лв.70,21 лв.
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
17,5 €19,9 €
34,23 лв.38,92 лв.
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
58 €64 €
113,44 лв.125,17 лв.
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
32,8 €37,4 €
64,15 лв.73,15 лв.
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
33,8 €37,4 €
66,11 лв.73,15 лв.
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
25,8 €
50,46 лв.
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
42 €45 €
82,14 лв.88,01 лв.
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
16,7 €18,4 €
32,66 лв.35,99 лв.
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
6,9 €7,9 €
13,5 лв.15,45 лв.
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност











