







Размери 77×51×47 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 136,03 € / 266,05 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черен/кафяв трапезен стол за подреждане от декор от ясен Estepona – House Nordic
| Ширина: | 51 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 47 cм |
| Височина: | 77 cм |
| Декор | Ясен |
|---|---|
| Дизайн | Скандинавски |
| Характеристики на трапезните столове | С възможност за подреждане |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Дълбочина на седалката | 43.5 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 5.8 kg |
| Характеристики | За подреждане |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Estepona |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Шперплат/стомана |
| Материал | Шперплат/подплатен/метал |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 50000 martindale |
| Тапицерски материал | Полиестер |
| Цвят | Черен/кафяв |
| Material | Шперплат/подплатен/метал |
| Производител | House Nordic |

Скандинавски
Безплатна доставка
81×53×41 cм, скандинавски, 2 броя

86×44×55 cм
В наличност
Тапицирани

86×58×46 cм, модерни, 4 броя

89×60×55 cм, модерни, плат

85×45×54 cм, модерни, 4 броя

87×45×52 cм, модерни
В наличност
82×43×42 cм, скандинавски, 2 броя

81×52×48 cм, модерни, скандинавски
В наличност
80×47×54 cм, модерни, скандинавски
В наличност
85×61×48 cм, модерни, 4 броя

85×47×56 cм
В наличност
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
77×43×51 cм, от дъб, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски
В наличност
81×49×52 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Плат, тапицирани
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, 2 броя
Безплатна доставка
79×50×53 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
84×58×60 cм, модерни, скандинавски
В наличност
81×53×58 cм, модерни, плат

Модерни, скандинавски, тапицирани
Безплатна доставка
84×53×47 cм, модерни, от ясен
Безплатна доставка
76×59×52 cм, скандинавски

84×54×58 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
83×55×57 cм, модерни
В наличност
78×51×52 cм, модерни, скандинавски
В наличност
85×57×59 cм, модерни
В наличност
80×58×59 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Ретро, модерни, дърво
В наличност
85×52×57 cм, индустриални
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност