
Антрацитно LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini - UMAGE
Метал, ключ за осветление, с димер, в спалнята и дневната
229,9 € / 449,65 лв.

Светлозелена LED лампа за окачване с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini - UMAGE
Метал, LED лампи, ключ за осветление, с димер
229,9 € / 449,65 лв.

Бяло LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini - UMAGE
Метал, LED лампи, ключ за осветление, с димер
229,9 € / 449,65 лв.

Жълта LED лампа с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini - UMAGE
Метал, LED лампи, ключ за осветление, с димер
229,9 € / 449,65 лв.

LED висящо осветително тяло златно с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски, с димер
247,29 € / 483,66 лв.

Тъмнозелено LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски, с димер
229,9 € / 449,65 лв.

Червено LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски, с димер
227,73 € / 445,4 лв.

Светлосиво LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски, с димер
227,73 € / 445,4 лв.

Оранжево LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски, с димер
227,73 € / 445,4 лв.

Розово LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
227,73 € / 445,4 лв.

Черно LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски, с димер
227,73 € / 445,4 лв.

LED висящо осветително тяло петролено с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски, с димер
227,73 € / 445,4 лв.
Розово LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
История на цените
- 26.04.2026 г. - 227,73 € / 445,4 лв.
- 14.02.2026 г. - 227,73 € / 445,4 лв.
- 5.02.2026 г. - 267,92 € / 524,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 227,73 € / 445,4 лв.
- 16.01.2026 г. - 233,09 € / 455,88 лв.
- 25.11.2025 г. - 204,52 € / 400,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 215,77 € / 422,01 лв.
- 14.11.2025 г. - 227,52 € / 444,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 240,82 € / 471 лв.
- 5.11.2025 г. - 246,44 € / 481,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Висящото осветително тяло Asteria има минималистична форма, която никога няма да излезе от мода. Вграденият светодиоден панел осигурява меко осветление и може да се димира с помощта на външен контролер. Можете лесно да замените горния метален абажур с друг в различен цвят.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Дизайн | Скандинавски |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цвят | Розов |
| Ecologic | Да |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Метал |
| Мощност | 14 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип | LED |
| Тегло | 1.55 kg |
| Дължина на кабела | 270 cm |
| Диаметър на абажура | 31 cm |
| Характеристики на лампата | Регулируема дължина |
| Включена крушка | Да |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Asteria |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Алуминий/стомана |
| Material | Метал |
| Производител | UMAGE |
Подобни продукти

Розово метално LED затъмняващо се висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Plus – UMAGE
Метал, модерни, LED лампи
Безплатна доставка
Розово LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Розово LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 31 cm Asteria Mini – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски
Безплатна доставка
Розово LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 43 cm Asteria Medium – UMAGE
Метал, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка
Розово LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 43 cm Asteria Medium – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски
Безплатна доставка
Оранжево LED висящо осветително тяло с метален абажур ø 15 cm Asteria Micro – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски

Дизайнерска висяща лампа розов триъгълник - Triangolo
Модерни
В наличност
Висяща лампа с черен кадифен абажур със злато 35 см - Combi
С абажур
В наличност
Бохемски висящ лампион теракота IP44 - Terracotta
В наличност
Зелено висящо осветително тяло ø 25 cm – Antic Line
Ключ за осветление, скандинавски, в спалнята и дневната
В наличност
Висящо осветително тяло в цвят горчица с метален абажур ø 50 cm Waved – Leitmotiv
Метал, модерни, ключ за осветление

Пендел СОНА КАФЯВ - цилиндър ø400, h=200, патина, 1xE27

Бохемски висящ лампион теракота IP44 - Теракота
В наличност
Модерна висяща лампа черна със злато 47 см Duo Shade - Combi
Модерни, с димер
В наличност
LED висящо осветително тяло с метален абажур в златист цвят ø 43 cm Asteria Medium – UMAGE
Метал, ключ за осветление, скандинавски
Безплатна доставка
Пендел АЛБЕРО ОСМОГРАМ S, махагон, 1xE27
LED лампи, с абажур

Окачено осветително тяло, височина 120 cm Astrid - SULION
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Черен висящ аплик с червена и златна кадифена абажур 35 см - Combi
В наличност
Japandi висяща лампа черна с кафяв текстилен абажур 3 светлини - Bida
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Пендел КАМЕЛОТ КАФЯВ - конус ø300/ø200, h=200, патина, 1xE27

Комплект от 2 висящи лампи в рустикален стил сиви - Dory
В наличност
Жълто-черна висяща лампа със стъклен абажур ø 15 cm Hector - Squid Lighting
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Черно/ в златист цвят висящо осветително тяло с метален абажур ø 30 cm Bakh – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални

Пендел СОНА КАФЯВ - цилиндър ø300, h=200, патина, 1xE27

Индустриална висяща лампа черна 9-лампи - Knight
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Пендел ОРИОН, патина, абажури Шинц Лимон + Котън Кафяв + Шинц Банан, 3xE27

Japandi висяща лампа черна и златна с бежов абажур 3 светлини - Pluni
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Висяща лампа с черен кадифен абажур със злато 50 см - Combi
В наличност
Модерен висящ лампион черен със златист интериор - Loes
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Черно и естествено висящо осветително тяло с абажур от юта ø 24 cm – Opviq lights
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, с абажур
В наличност
Висяща лампа с черен и златен памучен абажур 32 см - Combi
В наличност
Ретро висяща лампа златиста със зелено стъкло - Jina
Ретро, стъкло, модерни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност

