

Размери 135×80×40 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 297,26 € / 581,39 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Шкафче от декор от дъб в естествен цвят 80x135 cm Pensacola – Unique Furniture
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 135 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 40.4 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 30.9 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Pensanacola |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Бохо/модерен |
| Качество | Екстра |
| Материал на вратите | МДФ/ратан |
| Характеристики | С рафтове/с врати/с крачета |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Изкуствен ратан/МДФ |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Material | МДФ |
| Производител | Unique Furniture |

78×120×40 cм, мат, класическо отваряне

110×87×39 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
90×80×40 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
130×80×40 cм, мат, от дъб

140×90×40 cм, мат, с плъзгаща се врата
В наличностБезплатна доставка
140×120×45 cм, мат, класическо отваряне

135×80×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
79×20×58 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
130×90×45 cм, мат, от дъб

44×40×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Мат, от орех, класическо отваряне
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

100×70×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
80×80×40 cм, мат, от дъб

100×80×38 cм, мат, класическо отваряне

111×95×36 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
105×92×36 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
80×80×40 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
83×60×44 cм, модерни, рустик
В наличностБезплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
118×100×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Мат, от бор, класическо отваряне

125×110×45 cм, мат, от дъб

Мат, от дъб, класическо отваряне

180×60×45 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Модерни, мат, от дъб

125×100×40 cм, мат, класическо отваряне

130×80×40 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал



33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност

240×260 cм
В наличност