Продукти, които може да харесате
Тъмносин кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Martina – Micadoni
Размери 75×280×176 cм
История на цените
- 29.04.2026 г. - 2137,78 € / 4181,13 лв.
- 17.04.2026 г. - 2137,78 € / 4181,13 лв.
- 19.03.2026 г. - 2137 € / 4179,61 лв.
- 20.02.2026 г. - 2137,78 € / 4181,13 лв.
- 15.02.2026 г. - 2012,03 € / 3935,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 2137,78 € / 4181,13 лв.
- 5.02.2026 г. - 2515,04 € / 4918,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 2137 € / 4179,61 лв.
- 21.11.2025 г. - 2137,2 € / 4180 лв.
- 6.11.2025 г. - 2137,71 € / 4181 лв.
- 5.11.2025 г. - 2337,12 € / 4571,01 лв.
Описание на продукта
Освен с изключителен комфорт този модулен диван Martina ще ви впечатли и с модерния си дизайн и огромните форми, вдъхновени от облаците. Той разполага с изключително меки възглавници за седалката и облегалката за максимален комфорт, а гофрираните пружини и пълнежът от плътна пяна осигуряват гъвкавост, както и стабилна опора. Дареният с модулен дизайн диван може лесно да се адаптира към собствените ви нужди. По желание се предлага и вградена странична масичка, както и възглавници, които осигуряват допълнителна опора и завършват цялостната визия. Всъщност възглавниците не са включени в комплекта.
Размери
| Ширина: | 280 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 176 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Мека |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 30 cm |
| Височина на подлакътниците | 68 cm |
| Височина на облегалката | 31 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 220 cm |
| Дълбочина на седалката | 75 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 3.5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 146 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 106 cm |
| Капацитет на тежестта | 250 kg |
| Тегло | 110 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Студена пяна/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Martina |
| Ъгъл и форма | С лежанка/десен ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/шперплат/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 105000 martindale |
| Тапицерия | Vogue 13 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Цвят | Тъмносин |
| Производител | Micadoni |
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разширяем прът за завеси 107 - 305 cm Bellwood – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност













