



Размери 41×62×133 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подплатена пейка в тухлен цвят Bali – Cosmopolitan Design
| Ширина: | 62 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 133 cм |
| Височина: | 41 cм |
| Материал на тапицерията | Плат |
|---|---|
| Форма на табуретките | Правоъгълен, Кръгла |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 14 kg |
| Тип | Тапицерия/без облегалка |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Bali |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Златен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат/ПДЧ/масивен бор |
| Материал | Подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Neve 52 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Тухлен |
| Material | Подплатен |
| Производител | Cosmopolitan Design |

Пуфове, модерни, скандинавски
В наличност
Пуфове, модерни, скандинавски
В наличност
41×38×38 cм, скандинавски, плат
В наличност
36×41×35 cм, скандинавски, без крачета
В наличност
Пуфове, модерни, без крачета
В наличностБезплатна доставка
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност

7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

130×160 cм


91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност