










Размери 88×169×30 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Библиотека от декор от дъб в естествен цвят 169x88x30 cm Braidwood – Actona
| Ширина: | 169 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 30 cм |
| Височина: | 88 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Форма | Прави шкафове |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 33 kg |
| Тегло | 27.1 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Braidwood |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С рафтове/с крачета |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Фурнир/обработен с масло |
| Цвят на дървото | Избелено дърво |
| Материал на конструкцията | Масив дъб |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Material | МДФ |
| Производител | Actona |

160×86×30 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
114×40×34 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
61×89×32 cм, модерни, мат

143×140×35 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
88×169×30 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Мат
Безплатна доставка
188×89×40 cм, модерни, мат

200×90×37 cм, мат, от бор
В наличност
140×100×45 cм, модерни, мат

167×32×22 cм, модерни, мат

83×150×34 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Мат, прави шкафове, отворен / без врата

130×120×33 cм, мат, прави шкафове

Мат, прави шкафове, отворен / без врата
Безплатна доставка
Гланц, модерни, прави шкафове

Мат, прави шкафове, отворен / без врата

61×176×42 cм

Мат, от дъб, прави шкафове

108×37×24 cм, мат, от дъб
В наличност
179×36×39 cм, модерни, мат

140×140×27 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
223×222×34 cм

Мат, прави шкафове, отворен / без врата

Модерни
В наличност
198×150×34 cм, модерни, мат
В наличност
Мат, прави шкафове, скандинавски

175×84×34 cм, модерни, мат

127×66×25 cм, модерни, мат

126×122×29 cм, мат, прави шкафове

Модерни

Мат, от дъб, прави шкафове

110×61×34 cм, модерни, мат

15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност