
Тъмносиня синтетична кожа 180x290 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
180×290 cм, килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
210,35 € / 411,41 лв.

Тъмносиня синтетична кожа 80x150 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
80×150 cм
52 € / 101,7 лв.

Кремава синтетична кожа 80x150 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
80×150 cм, килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
48 € / 93,88 лв.

Кафява синтетична кожа 180x290 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
180×290 cм, килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
210,35 € / 411,41 лв.

Кафява синтетична кожа 160x230 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
147,33 € / 288,15 лв.

Светлосива синтетична кожа 180x290 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
180×290 cм, килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
210,35 € / 411,41 лв.
Тъмносиня синтетична кожа 180x290 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
Размери 180×290 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 210,35 € / 411,41 лв.
- 19.04.2026 г. - 210,35 € / 411,41 лв.
- 19.03.2026 г. - 217 € / 424,42 лв.
- 14.02.2026 г. - 210,35 € / 411,41 лв.
- 5.02.2026 г. - 247,47 € / 484,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 214 € / 418,55 лв.
- 25.11.2025 г. - 177,93 € / 348 лв.
- 21.11.2025 г. - 187,64 € / 366,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 197,87 € / 387 лв.
- 5.11.2025 г. - 205,03 € / 401 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносиня синтетична кожа 180x290 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Нетипични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 35 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8.35 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Гланциран |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Faux Fur |
| Модел | Едноцветен |
| Дизайн | Glamour/модерен |
| Качество | Back To School/Обикновено |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка/не търкайте/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Гума/памук/полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Тъмносин |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Релефен Килим Argentum червено цвете кремаво

Килим 200x290 cm Nova Vista – Asiatic Carpets
200×290 cм, модерни, килими за дома

Кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Син килим 230x160 cm Aurora - Asiatic Carpets
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Жълт/тъмносин килим подходящ за пране 160x230 cm Unique – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Пътека подходяща за пране 58x140 cm Blooming Garden – Oyo Concept
58×140 cм, пътеки, модерни
В наличност
Зелен външен килим 120x170 cm Sunny – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Argentum син мрамор крем

Синьо-сив миещ се килим, 80x150 cm - Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Синьо-сив миещ се килим 80x120 cm Oval - Vitaus
80×120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бегач Ricci Листа, 52 x 100 cm - Universal
52×100 cм, пътеки, модерни
В наличност
Сив вълнен килим 170x120 cm Shard - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Colors of Joy – Vitaus
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома

Черно-бял миещ се кръгъл килим ø 100 cm - Vitaus
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Черно-сив ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Collage Monochrome – Flair Rugs
Модерни, рустик, килими за дома

Жълто-син килим подходящ за пране 60x100 cm Colors of Joy – Vitaus
60×100 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив миещ се килим 200x80 cm - Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бял и черен килим, който може да се мие, 230x160 cm - Vitaus
160×230 cм, модерни, килими за дома

Килим Мираж, 160 x 230 cm - Vitaus
160×230 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Син ръчно изработен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Romy – Asiatic Carpets
200×290 cм, модерни, килими за дома

Син кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Golden Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Черна кожа 210x200 cm - Narma
200×210 cм, килими за дома, нетипични
В наличностБезплатна доставка
Бяло-черен килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син/златен килим 80x50 cm - Vitaus
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 120x80 cm - Vitaus
80×120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Релефен Килим Argentum рамка оранжево

Бяло-кафяв памучен килим подходящ за пране 50x80 cm Figura – Mette Ditmer Denmark
50×80 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Модерен шаги килим Twilight бяло-сребрист
Модерни

Кафяв/кремав килим, подходящ за миене 50x80 cm - Vitaus
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синьо-розов кръгъл килим подходящ за пране ø 100 cm Colors of Joy – Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кръгъл килим ø 160 cm - Vitaus
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Антрацитен кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност






