Кремав детски килим 120x170 cm Kids Party – Hanse Home
Размери 120×170 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 51 € / 99,75 лв.
- 16.01.2026 г. - 51 € / 99,75 лв.
- 10.01.2026 г. - 54 € / 105,61 лв.
- 1.11.2025 г. - 54,29 € / 106,18 лв.
- 1.11.2025 г. - 42,59 € / 83,3 лв.
- 28.10.2025 г. - 48,67 € / 95,19 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав детски килим 120x170 cm Kids Party – Hanse Home
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1550 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 3.4 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Модел | Орнаменти |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте само мястото/само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта/латекс/полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен/кремав |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Зелено-бежов детски килим ø100 cm Deliciosa Malachite – FD
⌀ 100 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим ø120 cm Beats – Universal
⌀ 120 cм, класически, кръгла

Кремав детски килим подходящ за пране 120x170 cm Coco 1135 – Ayyildiz Carpets
За момичета, за игра, правоъгълно

Детски килим в цвят слонова кост и зелено 120x170 cm Cacto Malachite – FD
За момчета, класически, правоъгълно

Розово-сив детски килим ø 120 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, за момичета, класически
В наличност
Зелен кръгъл килим с коледен мотив със смес от памук ø 160 cm Toy's Delight Green Christmas – Villeroy&Boch
Кръгла, от памук
В наличност
Бежов детски килим ø 100 cm Animal Party - Hanse Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Памучно детско килимче за игра 85x135 cm Rocket – Lorena Canals
85×135 cм, за момчета, за игра
В наличност
Детски килим, ø 120 cm Bohemian Rainbow - Nattiot
⌀ 120 cм, правоъгълно, от синтетични материали
В наличност
Тюркоазено детско килимче за игра 120x120 cm – Meowbaby
120×120 cм

Розово-сив детски килим 120x170 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим , 123 x 180 cm Little Camper - Nattiot
123×180 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Син детски килим подходящ за пране ø150 cm Forest Land – Mila Home
⌀ 150 cм, за момчета, класически

Син детски килим ø 100 cm Crown - Hanse Home
⌀ 100 cм, за момчета, класически

Зелен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Glow Green & Blue – Flair Rugs
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Червен кръгъл килим с коледен мотив ø 160 cm Toy's Delight Santa Claus – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, класически, кръгла
В наличност
Синьо-сив детски килим ø 160 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, класически, правоъгълно

Тюркоазено детско килимче за игра 160x160 cm – Meowbaby
160×160 cм

Синьо-сив детски килим 140x200 cm Bambi – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, за момчета, класически
В наличност
Сив детски килим ø 140 cm Bear - Hanse Home
За момчета, класически, правоъгълно
В наличност
Светлосин ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране ø150 cm ABC Vintage Blue – Lorena Canals
⌀ 150 cм, за момчета, класически
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø120 cm Farmer's Life – Mila Home
⌀ 120 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Жълт ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 115x150 cm Bee – Lorena Canals
115×150 cм, за момчета, класически
В наличност
Детски килим подходящ за пране ø100 cm Rainbow Daisy – Mila Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно

Ютен кръгъл килим в естествен цвят ø 130 cm Dinne – Bloomingville Mini
⌀ 130 cм, класически, кръгла
В наличност
Детски килим в цвят слонова кост 80x150 cm Lolly Cream – FD
80×150 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов/в кехлибарен цвят вълнен детски килим ø110 cm Sun – Bloomingville Mini
⌀ 110 cм, класически, кръгла

Бежов детски килим ø 100 cm Lion - Hanse Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Розов детски килим 160x230 cm Silly Cats – Vitaus
160×230 cм, за момичета, класически
В наличност
Детски килим 160x235 cm Marigold – Hanse Home
160×235 cм, класически, кръгла

Детски килим подходящ за пране 140x200 cm Coco 1131 – Ayyildiz Carpets
За игра, правоъгълно

Детски килим 80x150 cm Silly Puppy – Vitaus
80×150 cм, класически, правоъгълно
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност










