История на цените
- 29.04.2026 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 24.04.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 21.04.2026 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 17.04.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 10.04.2026 г. - 47,44 € / 92,78 лв.
- 24.03.2026 г. - 59,3 € / 115,98 лв.
- 20.03.2026 г. - 50,4 € / 98,57 лв.
- 16.01.2026 г. - 46 € / 89,97 лв.
- 10.01.2026 г. - 47 € / 91,92 лв.
- 21.11.2025 г. - 47,89 € / 93,66 лв.
- 11.11.2025 г. - 50,41 € / 98,59 лв.
- 7.11.2025 г. - 51,73 € / 101,18 лв.
- 5.11.2025 г. - 52,92 € / 103,5 лв.
- 28.08.2025 г. - 48,57 € / 94,99 лв.
- 1.08.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав детски килим 120x170 cm Double Rainbow – Hanse Home
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1550 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 3.4 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Полиестер/юта/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав/многоцветен |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Килимът е абсолютно красив! Като се има предвид ниската цена, не очаквах чудеса, но е страхотен. Мек е, цветовете са красиви пастелни... синът ми много го харесва :)
Подобни продукти

Кремав детски килим 160x235 cm Animal Safari – Hanse Home
160×235 cм, за момчета, класически
В наличност
Еко кожа Феерия с дълъг косъм в розово 55х80 см
За момичета, от естествени материали, от синтетични материали

Зелен и бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, за момчета, класически
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balloon – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно

Кремав детски килим 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Бежов детски килим ø 100 cm Lion - Hanse Home
⌀ 100 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Кремав детски килим 120x170 cm Beats - Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим ø120 cm Beats – Universal
⌀ 120 cм, класически, кръгла

Червен кръгъл килим с коледен мотив ø 160 cm Toy's Delight Santa Claus – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, класически, кръгла
В наличност
Ютен кръгъл килим в естествен цвят ø 130 cm Dinne – Bloomingville Mini
⌀ 130 cм, класически, кръгла
В наличност
Детски килим подходящ за пране ø100 cm Joyfull Garden – Vitaus
Класически, правоъгълно
В наличност
Бежов детски килим 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cм, класически, правоъгълно

Детски килим за любителите на самолети Широчина: 120 см | Дължина: 170 см
За момчета
За изпращане след 3 дни
Детски килим , 100 x 160 cm Unicorn - Conceptum Hypnose
100×160 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Килим Бамби едноцветен в розово кръг
За момичета

Детски килим 120x180 cm Pastel Neighborhood – Vitaus
120×180 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Светлорозовo и бежов ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x120 cm Baby Butterfly – Lorena Canals
90×120 cм, за момчета, класически
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 90 cm Pompomparty – douceur d'intérieur
⌀ 90 cм, за момчета, класически
В наличност
Черно-бял детски нехлъзгащ се килим , 100 x 160 cm Little Bear - Conceptum Hypnose
Класически, правоъгълно
В наличност
Детски килим със симпатична панда Широчина: 140 см | Дължина: 200 см
За изпращане след 3 дни
Детски килим 160x230 cm City Living – Vitaus
160×230 cм, за игра, правоъгълно
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Комплект порцеланови съдове за подправки и оливерници Whiteline - Orion
Стойки за подправки, комплект за подправки, ръчни мелнички
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност










