
Brilagi - LED димируемо точково осветително тяло SELE 6xGU10/6,5W/230V черно
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Високоефективен LED източник на светлина с отлично възпроизвеждане на цветовете, висока яркост, енергоспестяване и екологична устойчивост. Регулируема цветна температура от топла до студено бяла светлина. Яркостта на крушката е напълно регулируема в диапазона 10-100 %. Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Свързване на смартфон с крушката чрез Bluetooth. Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Общ светлинен поток | 3330 lm |
| Входяща мощност | 6,5 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 39 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи
В наличност
Хром

Хром

230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Хром, стъкло
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, хром, стъкло

230V
В наличност
Модерни, хром, стъкло

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Хром, стъкло

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Стенни часовници
В наличност
Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка