
Плафон МОРЕЛО, хром, 5xE27
Хром, стъкло
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично точково осветление за таванОтделните лампички могат да се насочва
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | ESSENTIALS MERANTI Philips |
| Производител | Philips Massive |

Хром, стъкло

230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V, топло бяла светлина
В наличност
Метал
В наличност
Хром

LED лампи, хром, 230V
В наличност
Модерни, бронз, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, стъкло, дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Индустриални, метал, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло, дърво
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка