
Интелигентна модерна аркова подова лампа черна с A60 Wifi - Vinossa
Модерни, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Тип | Висящ полилей |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20,7 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20,7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 195 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2800 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20,7 W |
| Series | LASANA Eglo, LEJIAS Eglo, ALBORAYA Eglo, MIRAFLORES Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка

С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличностБезплатна доставка

Ретро
В наличност

Ориенталски
В наличностБезплатна доставка

Модерни, индустриални
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност