










Размери 80×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Моля, обърнете внимание: Този килим е изработен от естествени влакна, които могат да се отделят след време. С течение на времето това явление ще намалее. Това е естествено свойство на материала, което постепенно ще изчезне при редовно прахосмукиране.
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Цвят | Кафяв |
| Материал | Ютa |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Юта/памук |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.2 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Kunu |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Бохо/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/ръчно изработен/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/не накисвайте/избършете със суха кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати/не препоръчваме продължителен контакт с вода |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 90% юта/10% памук |
| Производител | Hanse Home |

Модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
⌀ 160 cм, от полипропилен, кръгла
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла

От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Индустриални, килими за дома, естествен
В наличност
200×280 cм, ориенталски, ретро
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла

⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен

⌀ 250 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
От полипропилен, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
240×340 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
130×160 cм
В наличност

180×200 cм
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

