
Кафяв килим , 160 x 230 cm Basic - Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-10 %73 € / 142,78 лв.
81 € / 158,42 лв.

Зелен килим 160x230 cm Band – Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
69 € / 134,95 лв.

Зелен килим 200x290 cm Band – Hanse Home
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
136 € / 265,99 лв.

Кафяв и бежов килим , 200 x 290 cm Basic - Hanse Home
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
114,75 € / 224,43 лв.
Кафяв и бежов килим , 200 x 290 cm Basic - Hanse Home
Размери 200×290 cм
История на цените
- 23.05.2026 г. - 114,75 € / 224,43 лв.
- 22.05.2026 г. - 114,75 € / 224,43 лв.
- 17.04.2026 г. - 100,39 € / 196,35 лв.
- 19.03.2026 г. - 106 € / 207,32 лв.
- 10.03.2026 г. - 107 € / 209,27 лв.
- 6.03.2026 г. - 100,39 € / 196,35 лв.
- 24.02.2026 г. - 118,11 € / 231 лв.
- 20.02.2026 г. - 100,39 € / 196,35 лв.
- 16.02.2026 г. - 118,11 € / 231 лв.
- 14.02.2026 г. - 100,39 € / 196,35 лв.
- 1.02.2026 г. - 118,11 € / 231 лв.
- 10.01.2026 г. - 96 € / 187,76 лв.
- 16.12.2025 г. - 96,94 € / 189,6 лв.
- 28.11.2025 г. - 90,6 € / 177,2 лв.
- 25.11.2025 г. - 95,37 € / 186,53 лв.
- 24.11.2025 г. - 100,39 € / 196,35 лв.
- 7.11.2025 г. - 106,3 € / 207,9 лв.
- 2.09.2025 г. - 118,11 € / 231 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Марката Hanse Home съчетава впечатляващ дизайн и висококачествен, приятен на допир материал в своите килими. Резултатът е, наред с други неща, колекцията Basic, която внася отличителна атмосфера и нотка уют в дома ви. Благодарение на полипропиленовите влакна килимите се отличават и с дълготрайна издръжливост, без да изискват тежка поддръжка.
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 11 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Basic |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Грижа | Почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бежов/кафяв |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Килим подходящ за пране в теракотен цвят 240x340 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим от юта в естествен цвят 140x200 cm Bombay - House Nordic
140×200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Жълт вълнен килим в цвят охра 60x230 cm Gigi - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кръгъл килим за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово ø 160 cm Duet Liora – NORTHRUGS
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 160x230 cm Puddle Wool – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Бежов вълнен килим 200x300 cm William - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Двустранен/ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Juno – Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов вълнен килим 160x230 cm Kensington Victoria – Ted Baker
Модерни, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежова пътека , 80 x 200 cm Pure - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Бежова памучна пътека 80x230 cm Duetto Sage – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, килими за дома

Светлокафяв ръчно изработен килим със смес от вълна 200x290 cm Ascot – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим 154x230 cm Oris – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 200x290 cm Mirage Haze – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово 80x250 cm Duet Kona – NORTHRUGS
Пътеки, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Кремав килим подходящ за пране 152x230 cm Teo Traditional – Flair Rugs
152×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработена вълнена пътека в светло естествен цвят 80x300 cm Calmio – Hanse Home
80×300 cм, пътеки, модерни
В наличност
Ръчно изработена пътека със смес от вълна в цвят слонова кост 80x200 cm Majoli – Elle Decoration
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Кафяв вълнен килим 110x140 cm Denton – Bloomingville
110×140 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен килим от букле 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм

Бежовo-кремав килим 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Светлосив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Розовo-сив вълнен килим 200x300 cm Calvi rose – Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 200 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен

Бежов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Zen Rectangles – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, скандинавски

Светлобежов килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 80x150 cm Charlotte – Villeroy&Boch
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов вълнен килим 120x170 cm - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Черен/кремав килим 160x230 cm Dottie Black – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност





