
Бежов килим подходящ за пране 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
89,98 € / 175,99 лв.

Кремав килим подходящ за пране 120x170 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, килими за дома, къс косъм
51,64 € / 101 лв.

Бежов килим подходящ за пране 120x170 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, килими за дома, къс косъм
51,64 € / 101 лв.
Бежов килим подходящ за пране 120x170 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Размери 120×170 cм
История на цените
- 3.04.2026 г. - 51,64 € / 101 лв.
- 21.02.2026 г. - 42 € / 82,14 лв.
- 7.11.2025 г. - 42,86 € / 83,83 лв.
- 16.09.2025 г. - 44,18 € / 86,41 лв.
- 12.09.2025 г. - 42,44 € / 83,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 49,08 € / 95,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим подходящ за пране 120x170 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Плътност | 1150 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.346 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Pompei |
| Модел | Структуриран/геометричен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за пране/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% микрофибър |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Килим 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 150 cm Eleni Light Beige – Hanse Home
⌀ 150 cм, скандинавски, модерни
В наличност
Оранжево-кремав кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Килим от юта в естествен цвят 190x280 cm Bouclé - Hanse Home
190×280 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Argentum синьозелени листа кремав

Килим Аргентум райе зелено

Килим Argentum синьозелени листа крем кръг

Сив и кремав килим за открито, ø 140 cm Borbon - NORTHRUGS
⌀ 140 cм, от полипропилен, кръгла
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Медисън бежови линии, антрацит

Бял кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York White – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Art – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Розов килим 120x170 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Life – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Жълто-бежово капитонирано покривало за легло 220x230 cm Floral Patchwork – Catherine Lansfield
220×230 cм
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бежови изтривалки за баня в комплект от 2 бр. Armoni - Catherine Lansfield
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Кремава табуретка от изкуствен косъм Alford – House Nordic
Скандинавски, кръгла
В наличност





