История на цените
- 12.05.2026 г. - 59 € / 115,39 лв.
- 10.05.2026 г. - 59 € / 115,39 лв.
- 17.04.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 10.01.2026 г. - 57 € / 111,48 лв.
- 16.12.2025 г. - 57,2 € / 111,87 лв.
- 11.11.2025 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 7.11.2025 г. - 55,9 € / 109,33 лв.
- 5.11.2025 г. - 57,16 € / 111,8 лв.
- 16.09.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 12.09.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим подходящ за пране 120x180 cm Vintage Orient – Vitaus
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 180 cм |
Спецификации
| Дизайн | Ретро, Ориенталски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Плътност | 0.5 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.05 kg |
| Дължина | 180 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Vintage Orient |
| Модел | Орнаменти/винтидж |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за пране |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/пране на 30 градуса/не изтисквайте/не използвайте химическа белина/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Vitaus |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Страхотен килим.
Подобни продукти

Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Balaki Difuminada – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 80x200 cm Abstract Colors – Vitaus
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Amira, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Килим , 200 x 290 cm Balaki - Universal
200×290 cм, ориенталски, от полипропилен

Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Anouk Абстракт, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Mirva Multi, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив килим 140x200 cm Agata - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Pandora, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Amira Floral – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, килими за дома

Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 80x120 cm Orient Maderno - Hanse Home
80×120 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежови килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Abstract - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Жълт вълнен килим 290x200 cm Dahlia - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Parma Wave, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Син външен килим 120x170 cm Avery Blue – Flair Rugs
120×170 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 135x195 cm Antalia - Universal
135×195 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x285 cm Pierre – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Зелен килим подходящ за пране 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност



