История на цените
- 14.05.2026 г. - 19,7 € / 38,53 лв.
- 8.05.2026 г. - 19,7 € / 38,53 лв.
- 17.04.2026 г. - 17,82 € / 34,85 лв.
- 10.03.2026 г. - 18,9 € / 36,97 лв.
- 5.03.2026 г. - 17,82 € / 34,85 лв.
- 5.03.2026 г. - 17,85 € / 34,91 лв.
- 24.02.2026 г. - 20,96 € / 40,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 17,82 € / 34,85 лв.
- 16.02.2026 г. - 20,96 € / 40,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 19,1 € / 37,36 лв.
- 27.12.2025 г. - 17,82 € / 34,85 лв.
- 9.12.2025 г. - 20,96 € / 40,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 18,71 € / 36,59 лв.
- 3.10.2025 г. - 17,9 € / 35,01 лв.
- 1.10.2025 г. - 20,96 € / 40,99 лв.
- 30.09.2025 г. - 16,87 € / 32,99 лв.
- 27.09.2025 г. - 17,9 € / 35,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 20,96 € / 40,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Изтривалка 45x75 cm Cozy Welcome – Hanse Home
Размери
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 75 cм |
Спецификации
| Материал на изтривалката | Текстилни изтривалки |
|---|---|
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
| Държава на произход | BE |
| Специфичен материал | Полиамид |
| Материал | Текстил |
| Височина на купчината | 3 mm |
| Плътност | 2200 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.75 kg |
| Дължина | 75 cm |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Серия | Printy |
| Модел | С надписи |
| Дизайн | Класически/ретро |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно от прах/ръчно пране/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Цвят | Тъмносив |
| Material | Текстил |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
доставихте различен цвят на килима
Беше доста скъпо, спрямо качеството можеше да е по-дебело.
В действителност го виждам по-скоро тъмносин, отколкото тъмносив, но така ми харесва много повече.
Подобни продукти

Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Sustain Botanical - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 90x60 cm Wash and Clean - Hanse Home
60×90 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Сив килим 60x40 cm - Ragami
40×60 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1148, 40x60 см, PVC, Зелен
За изпращане след 2 дни
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1163, 45x70 см, PVC, Сив/Черен
За изпращане след 2 дни
Черна изтривалка , 45 x 75 cm Maison - Ragami
45×75 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Mix Mats - Hanse Home
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1025, 40x60 см, PVC, Бежов/Черен
За изпращане след 2 дни
Изтривалка от кокосови влакна 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Mix Mats - Hanse Home
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1041, 40х60 см, PVC, Бежов/Оранжев
За изпращане след 2 дни
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1060, 40х60 см, PVC, Черен/Кафяв
За изпращане след 2 дни
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1022, 45x70 см, PVC, Зелен/Син
За изпращане след 2 дни
Изтривалка от кокосови влакна 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Fleur - Hanse Home
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1177, 40x60 см, PVC, Кафяв
За изпращане след 2 дни
Изтривалка 45x75 cm Trellis - Hanse Home
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1026, 40х60 см, PVC, Сив
За изпращане след 2 дни
Изтривалка 45x75 cm Center - Hanse Home
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Urban - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 45x75 cm Panama - Hanse Home
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка 45x75 cm Mix Mats - Hanse Home
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1001, 45x70 см, PVC, Кафяв
За изпращане след 2 дни
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1028, 45x70 см, PVC, Кафяв
За изпращане след 2 дни
Изтривалка от кокосови влакна 45x75 cm Crossings - Hanse Home
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка за входна врата Chilai Home 877CHL1027, 37x57 см, PVC, Многоцветен
За изпращане след 2 дни
Horecano - Гумиран бар мат черен 45х30х1см JW-BMQ-SERVICE

Изтривалка от кокосови влакна 45x75 cm Stripes - Hanse Home
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 75x45 cm Home - Hanse Home
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалка от кокосови влакна 75x45 cm Bee Happy - Hanse Home
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност




