
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 80x150 cm Sandstorm – Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
26,4 € / 51,63 лв.

Светлосиня/светлокафява пътека подходяща за пране 80x200 cm Sandstorm – Vitaus
80×200 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
39,9 € / 78,04 лв.

Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 160x230 cm Sandstorm – Vitaus
160×230 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
85 € / 166,25 лв.

Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 50x80 cm Sandstorm – Vitaus
50×80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
9 € / 17,6 лв.
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 50x80 cm Sandstorm – Vitaus
Размери 50×80 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 9 € / 17,6 лв.
- 19.04.2026 г. - 9 € / 17,6 лв.
- 19.03.2026 г. - 9,1 € / 17,8 лв.
- 16.01.2026 г. - 9,9 € / 19,36 лв.
- 11.11.2025 г. - 9,99 € / 19,54 лв.
- 7.11.2025 г. - 10,45 € / 20,44 лв.
- 5.11.2025 г. - 10,69 € / 20,91 лв.
- 16.09.2025 г. - 9,13 € / 17,86 лв.
- 12.09.2025 г. - 9,2 € / 17,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 10,74 € / 21,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 50x80 cm Sandstorm – Vitaus
Размери
| Ширина: | 50 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 80 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Плътност | 850 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.38 kg |
| Дължина | 80 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Sandstorm |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено/Back To School |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Не изтисквайте/не използвайте химическа белина/не търкайте/пране на 30 градуса/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Полиамид |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Цвят | Светлосин/светлокафяв |
| Производител | Vitaus |
Подобни продукти

Килим 230x160 cm Aurora - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, синтетични
Безплатна доставка
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Вълнен килим в бежов и ментов цвят 200x300 cm V&A Calisia Kelp – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Килим Amira Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Килим 120x170 cm Mirage Blur Terra – Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Килим 170x120 cm Aurora - Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Сив/бежов килим 80x150 cm Flores Sunset – Universal
80×150 cм, килими за дома, среден косъм

Килим подходящ за пране 190x290 cm Dion Global – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сив вълнен килим 133x190 cm Ros - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Бежов килим 133x190 cm Samarkand - Universal
133×190 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Daub - Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома

Сив/бежов килим 80x150 cm Marbled – Flair Rugs
80×150 cм, от полипропилен, модерни

Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 133x180 cm Medley - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Килим 200x300 cm Colores Cloud Sunset – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома

Розов и сив килим , 60 x 230 cm Nuru - Flair Rugs
60×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сиво-кремав килим 160x230 cm Nova – Asiatic Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Argentum акварел кафяво-бежово кръг

Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив вълнен килим 160x240 cm Mist - Agnella
160×240 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Светлосив килим 120x170 cm Cocktail Wonderlust – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cм, килими за дома, къс косъм

Външен килим 230x160 cm Mabel - Flair Rugs
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в бежово-сребристо 57x90 cm Shine Classic - Hanse Home
57×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяво-бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим 134x200 cm Springs – Universal
Ретро, килими за дома, къс косъм

Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност




