
Оранжев и сив килим Gladys Duro, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
115 € / 224,92 лв.

Оранжев и сив килим Gladys Duro, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
156 € / 305,11 лв.

Оранжев и сив килим Gladys Duro, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
42 € / 82,14 лв.

Оранжев и сив килим Gladys Duro, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
90 € / 176,02 лв.

Оранжев и сив килим Gladys Duro, 60 x 120 cm - Universal
60×120 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
23,4 € / 45,77 лв.
Оранжев и сив килим Gladys Duro, 160 x 230 cm - Universal
Размери 160×230 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 115 € / 224,92 лв.
- 23.04.2026 г. - 115 € / 224,92 лв.
- 17.03.2026 г. - 98 € / 191,67 лв.
- 11.03.2026 г. - 105 € / 205,36 лв.
- 5.03.2026 г. - 119,51 € / 233,74 лв.
- 5.03.2026 г. - 119,85 € / 234,41 лв.
- 24.02.2026 г. - 140,6 € / 274,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 119,51 € / 233,74 лв.
- 16.02.2026 г. - 140,6 € / 274,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 119,51 € / 233,74 лв.
- 10.02.2026 г. - 140,6 € / 274,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 105 € / 205,36 лв.
- 16.01.2026 г. - 112 € / 219,05 лв.
- 10.01.2026 г. - 122 € / 238,61 лв.
- 27.12.2025 г. - 119,51 € / 233,74 лв.
- 9.12.2025 г. - 140,6 € / 274,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 119,51 € / 233,74 лв.
- 2.12.2025 г. - 140,6 € / 274,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 91,39 € / 178,74 лв.
- 5.11.2025 г. - 98,42 € / 192,49 лв.
- 16.09.2025 г. - 140,6 € / 274,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 120,66 € / 235,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 140,6 € / 274,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Оранжев и сив килим Gladys Duro, 160 x 230 cm - Universal
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 256000 points/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 7.81 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Залепен ръб/с подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Glady |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Противоалергичен/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете със суха кърпа/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сив/жълт |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Оранжев и сив килим Gladys Sarro, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Сив и оранжев килим Leo Square, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим в червен сив цвят 200x290 cm Gaia – Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Външен килим 120x170 cm Mila – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Rachel, 80 x 300 cm - Vitaus
80×300 cм, пътеки, рустик
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в тухлен цвят 120x170 cm Matrix – Asiatic Carpets
Скандинавски, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Зелен ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Matrix – Asiatic Carpets
200×300 cм, скандинавски, ориенталски
В наличност
Килим Universal Matrix, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносива пътека 80x300 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен външен килим 200x80 cm - NORTHRUGS
80×200 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син ръчно изработен килим от рециклирани влакна 200x290 cm Romy – Asiatic Carpets
200×290 cм, модерни, килими за дома

Ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Shuffle Shaped – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносив ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Francois – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кръгъл килим ø 160 cm Dynamic - Flair Rugs
⌀ 160 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Пътека в цвят бордо и сиво 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Черно-естествен кръгъл килим ø 120 cm Shira – douceur d'intérieur
⌀ 120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Черна пътека от юта 80x200 cm Bouclé - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим 140x200 cm Libet – Universal
Килими за дома, къс косъм, абстрактен модел

Килим Pandora Luxuto, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бяло-черен килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерен шаги килим Twilight бяло-сребрист
Модерни

Килим Universal Colors Multi, 120 x 170 cm
120×170 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Кръгъл килим ø 160 cm - Vitaus
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Кръгъл килим в цвят бордо ø 160 cm Ata – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Аргентум райе зелено

Жълт/син килим 140x200 cm Pandora Pablo – Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сива пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив вълнен килим 170x120 cm Shard - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Луксозен килим Nebula Orange жакард
Килими за дома
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


