



Размери 76×160 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Памучна плажна кърпа 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
| Ширина: | 76 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 160 cм |
| Материал | Памук |
|---|---|
| Комплекти кърпи | Брой кърпи |
| Кърпи за плаж | Да |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Тегло | 0.4 kg |
| Размер | 76x160 |
| Дължина | 160 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Модел | С надписи |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 320 g/m² |
| Грижа | Може да се пере в пералня/подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Catherine Lansfield |

Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност
30×50 cм, памук, коледни
В наличност
Памук, комплекти, коледни
В наличност
Памук, комплекти
В наличност
Комплекти, коледни
В наличност
70×130 cм, тери, памук
В наличност
70×127 cм, тери, памук
В наличност
Памук
В наличност
30×50 cм, памук
В наличност

70×140 cм, памук, комплекти
В наличност
76×160 cм, памук, брой кърпи
В наличност
Памук
В наличност
Памук
В наличност
Памук, коледни
В наличност

100×150 cм, памук, коледни
В наличност
30×50 cм, памук, коледни
В наличност
30×52 cм, комплекти
В наличност
Памук, комплекти, животни
В наличност
Памук, комплекти
В наличност
100×150 cм, памук
В наличност
70×120 cм, памук, бързо сушене
В наличност
100×150 cм, памук
В наличност
60×140 cм, полиестер, памук


135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

Рафт, метал, дърво
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност