
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външна декоративна верига с LED крушки. Брой крушки: 20 (E27, 1W, 150 lm) + 2 резервни крушки безплатно. Цвят на светлината: 2700K (топло бяло). Дължина на осветената част: 20 м. Веригите са свързваеми, възможност за свързване до 100 м. Крушките могат да се демонтират и заменят. Клас на защита: IP65 (за външна и вътрешна употреба).
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 20 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 3000 lm |
| Тип | Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Ъгъл на лъча | 270 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | CHAIN Maxled |
| Производител | MAXLED |

230V
В наличност


Бронз
В наличност
Дърво
В наличност





Пластмаса
В наличност
Е слънчева
В наличност











Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка




Със сензор за движение, 230V
В наличност



Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Дърво, с място за съхранение
В наличност
Дърво, метал
В наличност

230V
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка