
76,82 €
150,25 лв.
Ledvance - LED външен прожектор със сензор FLOODLIGHT LED/200W/230V IP44
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED външен прожектор с PIR датчик за движение и датчик за сумрак. Ъгъл на детекция: 120°. Настройка на времето: 10 с - 10 мин. Обхват на сензора: 8 - 10 м. Настройка на прага за сумрак: 5 - 2000 lx.
| Със сензор за движение | Да |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 310 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 4500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 105 ° |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Тип | LED Прожектор |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Гараж/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| Series | FLOODLIGHT Osram |
| Производител | Osram |

230V
В наличност

230V
В наличност




Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност



230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


Пластмаса
В наличност

Стенни лампи
В наличност
Пластмаса
В наличност






Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка