

Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Висящо осветително тяло в черен и естествен цвят TOWNSHEND – EGLO
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Дизайн | Индустриален |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Атипичен |
| Цвят | Черен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | IN |
| Материал | Дърво/метал |
| Мощност | 60 W |
| Брой крушки | 3 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 1.508 kg |
| Дължина | 55 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | TOWNSHEND |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Material | Дърво/метал |
| Производител | Eglo |

Стъкло, метал
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка

С абажур, кръгъл, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ретро, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, дърво


Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличност
Метал, LED лампи, дърво

Метал, LED лампи, дърво

С димер
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Модерни, с абажур

Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални

Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, дърво

Индустриални
В наличност
Кръгъл, ориенталски
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ориенталски
В наличност
LED лампи

Стъкло, с димер
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

240×260 cм
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност