
LED Крушка FILAMENT A60 E27/3,8W/230V 2700K Енергиен клас A
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя EMOS, който имаме на склад на цена 8.22 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Ъгъл на лъча | 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos |
| Производител | EMOS |

E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
