
Акумулаторна настолна лампа it-Lighting Crater 801001-Mauro
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична настолна LED лампа за вътрешна и външна употреба. Регулируема интензивност на светлината (100 % - 50 % - 20 %) от горната страна на лампата. Благодарение на двучастната основа лампата може да се сглоби с височина 15 или 25 см. Зареждане чрез включения USB-C кабел (адаптерът не е включен в комплекта). Време за зареждане: 3 часа. Време на светене: 2,5-3 часа. Вградена батерия: Li-ion 1200 mAh. Степен на защита IP44 - защита срещу пръскаща вода.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 80 lm |
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Функция | LED технолигия/На батерии, включени/Акумулаторен |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Метод на свързване | USB |
| Жавот на батерията | 3 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Series | POCO Zuma Line, COLOR Zuma Line, BATT Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, индустриални, с димер
В наличност


Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, метал
В наличност

Модерни, скандинавски
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Стъкло

Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни

Рустик, LED лампи, индустриални

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност