
Kanlux 26685 - LED осветление за баня ASTEN LED/15W/230V IP44
Стенно осветление, горните снимки, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Kanlux, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа, Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки, Баня/Градина и пътеки |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W, 22 W |
| Series | AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux, AZPO Kanlux |
| Производител | Kanlux |

Стенно осветление, горните снимки, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
