
Brilagi - LED огледално осветление за баня DIANA LED/10W/230V IP44 черно
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED осветление за баня за огледало. Може да се променя цветът на светлината с превключвателя на осветителното тяло. Температура на цветността: 3000K и 6500K (топло бяло и студено бяло). Може да се монтира на всички видове повърхности.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Температура на светлината | 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K, 3000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo, VERDELLO Eglo, PANDELLA Eglo |
| Производител | Eglo |

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
